MENU

O nás

Společnost PVA Produkt

Firma PVA Produkt s.r.o. byla založena v r.1999 v České republice, sídlo je v Kladně. Zabýváme se výrobou mražených potravin podle originálních receptur. Všechny výrobky jsou vyráběny za nepřísnějších hygienických podmínek podle platných českých norem i norem EU.

Jsme držitelem certifikátu HACCP

Zobrazit certifikát

Zákazníci

V současné době dodáváme naše výrobky do několika potravinových řetězců a restaurací jako KAUFLAND, PENNY MARKET, GLOBUS, NORMA, BIDVEST a další.

Naše produkty

Rádi bychom Vám nabídli výrobky, které nemají v České republice konkurenta. Jde o staroslovanskou, italskou a čínskou specialitu, která se nazývá Pelmeně (Tortelloni), Knedliky a Wontony. Tento druh jídla lze spatřit na tabulích mnoha národů, v různých obdobách a provedeních, pod různými názvy. Výjimečnost našeho výrobku spočívá v tom, že je vyroben z těch nejlepších surovin (např.  pouze z libového vepřového a hovězího masa atd.), nejsou do něho přidávány žádné KONZERVAČNÍ LÁTKY (stabilizátory, ochucovadla apod.).

Při dodržení doporučené skladovací teploty garantujeme jejich nezměněnou kvalitu po dobu 12 měsíců. I v tom je jejich výjimečnost na rozdíl od dnes běžně dodávaných obdobných výrobků. Je toho dosaženo rychlým zmražením ihned během výroby. Tím je zachována nejen jejich kvalita, ale i chuť čerstvého masa. V mraženém stavu se i dodávají.

Exkluzivita

Jsme jediná společnost v ČR, která tento nový produkt vyrábí. V současné době jsme schopni zajistit výrobu na nejmodernějších strojích.

Máte zájem o spolupráci?

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit se na osobní jednání o bližších podmínkách spolupráce a jsme připraveni přivézt vzorky k testování.

Kontaktujte nás
Recepty nejen z našich potravin

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.